Zoolander: wszystkie części po kolei – Gdzie obejrzeć całą serię filmów?

administracja18 lipca, 2023

Oto wszystkie części serii filmów „Zoolander” wraz ze wskazówkami, gdzie można je obejrzeć w sieci. O czym była pierwsza część? Derek Zoolander (Ben Stiller), po nieudanej karierze jako model, zaskakująco decyduje się podjąć pracę jako górnik. Jednak los szybko rzuca mu nową szansę – możliwość uczestnictwa w kampanii promującej nową kolekcję projektanta mody Jacobina Mugatu (Will Ferrell). Derek, nie zastanawiając się zbyt długo, godzi się na propozycję. Jednak stopniowo odkrywa, że Mugatu zamierza obalić prezydenta Malezji, co stawia go w trudnym i niebezpiecznym położeniu.

Zoolander (2001)

Derek Zoolander był zawsze na celowniku tysięcy nieustraszonych paparazzi. Jego urok i talent pozwoliły mu zdobyć tytuł Męskiego Modela Roku niezwykłe trzykrotnie z rzędu. Teraz jednak nadszedł moment, kiedy słynny supermodel musi udowodnić, że jest nie tylko powierzchownym pięknością w wykwintnych strojach. Ale również twardym facetem, który zasługuje na szacunek. Derek staje przed wyzwaniem wkroczenia w mroczny świat mody i musi wyjść z tego starcia zwycięsko, aby nie zawieść sam siebie i swoich oddanych fanów. > cały film online

Wyreżyserowany przez Bena Stillera film „Zoolander” to komedia opowiadająca historię absurdyzmu męskiego modela Dereka Zoolandera, który wierzy, że objął władzę w świecie mody. Jednak jego rywal, Hansel, wkracza na scenę i wprowadza Dereka w tarapaty. W nadziei na odzyskanie swojego wizerunku, Derek zgadza się pracować pod dyrekcją projektanta mody Jacobima Mugatu, który później wysyła go w niebezpieczną misję.

Mimo różnych opinii krytyków, film z 2001 roku zdobył popularność wśród widzów. Przedstawia on zabawny obraz branży mody z oszałamiającą grafiką i spektakularną rolą Bena Stillera w roli głównej. Jeśli więc chcesz poznać tajemnicę, gdzie został nakręcony, możemy cię zaspokoić!

Zoolander 2 (2016)

Choć niektórym może się wydawać, że przyznanie się do cieszenia się najbardziej podstawowym i prymitywnym humorem to pewien deficyt intelektualny, prawda jest taka, że wszyscy czasem potrzebujemy odrobiny prostego rozrywki. W pewnych nastrojach, gdy nie oczekujemy od filmu zbyt wiele. Nie stawiamy przed nim wysokich wymagań, możemy śmiało sięgnąć po tegoroczną produkcję Bena Stillera – „Zoolander 2”. > cały film online

Ci, którzy oglądali pierwszą część z 2001 roku, doskonale wiedzą, czego mogą się spodziewać. Podczas gdy ci, którzy nie mieli jeszcze okazji z nią zapoznać, powinni być przygotowani. Zarówno „jedynka”, jak i „dwójka” są jednymi z najbardziej absurdalnych filmów, jakie można sobie wyobrazić.

Jeśli uważacie „Zoolandera 2” za obowiązkową pozycję ze względu na zachwyt nad pierwszą częścią, śmiało dajcie mu szansę. Jednak nowicjuszom zalecam poczekać na ten „odpowiedni dzień”, gdy mamy ochotę na totalny odpoczynek umysłu i wyłączenie go na chwilę. Dopiero w takim stanie możemy spróbować zapoznać się z Derekiem Zoolanderem i jego przygodami. Ale nawet wtedy nie ma gwarancji, że ten specyficzny film przypadnie Wam do gustu.

Udostępnij: