Tyler Rake: wszystkie części po kolei – Gdzie obejrzeć całą serię w necie?

administracja7 czerwca, 2023

Poniżej znajdziesz wszystkie wydane do tej pory części znanej serii filmów „Tyler Rake” wraz ze wskazówkami, gdzie możesz je obejrzeć w internecie. Przypomnijmy o czym była pierwsza część. Syn jednego z najpotężniejszych hinduskich handlarzy narkotyków zostaje porwany przez swojego rywala z Bangladeszu w celu okupu. Saju (Randeep Hooda), zaufany człowiek ojca chłopaka, otrzymuje misję odzyskania zakładnika za wszelką cenę. W tym celu nawiązuje kontakt z grupą najemników, do której należy Tyler Rake (Chris Hemsworth). To były komandos australijskich sił specjalnych SAS. Rake podejmuje się zadania i wyrusza do stolicy Bangladeszu, gdzie w miejskiej dżungli jednego z najbardziej niebezpiecznych miast na świecie musi uwolnić zakładnika i bezpiecznie przetransportować go do Indii.

Poszczególne sceny, sekwencje i zwroty akcji precyzyjnie skonstruowano. To sprawia, że od samego początku angażujemy się w tę opowieść i zostajemy wciągnięci w jej wir. Twórcy nie zwlekają z rozwinięciem akcji do późnej fazy filmu. Wydarzenia nabierają tempa od samego początku i trzymają nas w napięciu aż do ostatnich chwil seansu. Zręczne umieszczenie akcentów sprawia, że doświadczamy potężnej dawki adrenaliny, jednocześnie unikając uczucia przeciążenia.

Tyler Rake: Ocalenie (2020)

Sekwencje akcji, pościgów, walk i strzelanin starannie przygotowano i robią ogromne wrażenie. Reżyser filmu, Sam Hargrave, który debiutuje jako reżyser pełnometrażowego filmu, wcześniej pracował jako koordynator kaskaderów i reżyser drugiej ekipy przy filmach takich jak „Deadpool 2” czy „Avengers: Endgame”, co widać w jego pracy. Sceny walk i pościgów samochodowych są spektakularne, a jednocześnie oparte na niekonwencjonalnej i precyzyjnej choreografii. Ich jakość zbliża się do produkcji takich jak „The Raid”. > cały film z lektorem

Bliskość do najlepszych produkcji Tony’ego Scotta, takich jak „Helikopter w ogniu” od jego brata, Ridleya, jest tu wyraźnie zauważalna. Nie ma tutaj zbędnych scen ani taniej dramaturgii, twórcy nie forsują również głębokiej psychologii postaci. Ale prostymi zabiegami nadają każdej z nich wiarygodne motywacje. Chociaż film nie skupia się na wielkich kreacjach aktorskich, Chris Hemsworth. Mimo że nie sięga po nowe chwyty w porównaniu do swoich wcześniejszych ról, wciela się w swoją postać doskonale. Jego występ jest przekonujący, a ekranowa charyzma w zupełności wystarcza, aby idealnie pasować do tego typu widowiskowej produkcji akcji. Co więcej, scenarzyści zadali sobie trud, aby nie uczynić go jednowymiarową postacią.

Tyler Rake 2 (2023)

Po dramatycznych wydarzeniach z pierwszej części, które prawie kosztowały go życie, Tyler Rake, australijski najemnik specjalizujący się w tajnych misjach, powraca, aby stawić czoła nowemu zadaniu. Tym razem jego celem jest uwolnienie udręczonej rodziny bezwzględnego gruzińskiego gangstera z więzienia. Reżyserem „Tylera Rake’a 2” jest Sam Hargrave, twórca pierwszej części. Scenariusz został napisany przez Joe Russo, jednego z reżyserów filmów „Avengers: Wojna bez granic” i „Avengers: Koniec gry”. W obsadzie ponownie występują: Chris Hemsworth, Golshifteh Farahani, Tornike Gogrichiani, Adam Bessa, Daniel Bernhardt, Tinatin Dalakishvili i Olga Kurylenko. > cały film z lektorem

Tyler Rake (Chris Hemsworth) to nieustraszony najemnik, który nie ma już nic do stracenia. Jednak gdy przyjmuje zlecenie uwolnienia porwanego syna międzynarodowego barona narkotykowego z rąk porywaczy, nie zdaje sobie sprawy, jak ogromne ryzyko podejmuje. Realizacja tej śmiertelnie niebezpiecznej misji w mrocznym świecie handlarzy bronią i narkotykami graniczy z niemożliwością. I na zawsze zmienia życie Rake’a i porwanego chłopca. „Tyler Rake: Ocalenie” to pełen akcji i trzymający w napięciu thriller w reżyserii Sama Hargrave’a. Film jest produkcją firm AGBO Films i TGIM Films, Inc. A producentami są Joe Russo, Mike Larocca, Chris Hemsworth, Anthony Russo, Eric Gitter i Peter Schwerin.

Udostępnij: