Teściowie: wszystkie części po kolei – Gdzie obejrzeć komediową serię?

administracja6 lipca, 2023

Zobaczcie wszystkie części serii filmów „Teściowie” wraz ze wskazówkami, gdzie można je obejrzeć w sieci. O czym była pierwsza część? W wielkiej sali bankietowej hotelu rozpoczyna się huczne wesele. Mimo nieobecności państwa młodych, którzy rozstali się w ostatniej chwili, impreza musi się odbyć, gdyż pochłonęła ogromne koszty. Goście, coraz bardziej podchmieleni, wciąż bawią się szampańsko. Tymczasem na zapleczu hotelowym toczy się wojna między rodzicami niedoszłej pary młodej, którzy obwiniają się wzajemnie za fiasko ślubu.

Rodzice ci różnią się pod względem społecznym, majątkowym i mentalnościowym, co tylko pogłębia pretensje z obu stron. Gra pozorów dobiega końca, maski spadają, a prawdziwe intencje i charaktery wychodzą na jaw. W międzyczasie odkrywane są także tajemnice każdej z tych rodzicielskich par oddzielnie, co tylko wzbogaca krzyżową wymianę zdań.

Teściowie (2021)

To miało być wspaniałe wesele. Wielka sala, wykwintne potrawy, kapela grająca przeboje i niekończący się zapas wódki. Wszystko perfekcyjnie przygotowano na przyjęcie pary młodej. Jednak nagle pan młody w ostatniej chwili zmienił zdanie i zdecydował się uciec sprzed ołtarza, nie zostawiając żadnych wyjaśnień dla rodziców, teściów i gości. Andrzej, ojciec pana młodego (w tej roli Marcin Dorociński), postanowił, że skoro wszystko już opłacono, goście są już na miejscu, nie ma sensu odwoływać wesela. Postanowił przeprowadzić je mimo nieobecności głównych bohaterów. > obejrzyj online

Wódka jest schłodzona, jedzenie gotowe do podania, a kapela czeka na sygnał do rozpoczęcia grania. Małgorzata (Maja Ostaszewska) patrzy sceptycznie na pomysł męża. Bardziej niż goście, martwi ją stan psychiczny ich syna, który nie odbiera jej telefonów. Mimo to oboje akceptują fakt, że ślub nie doszedł do skutku. W pewien sposób odczuwają ulgę, że nie będą musieli już spotykać się z przyszłymi teściami, Wandą (Izabela Kuna) i Tadeuszem (Adam Woronowicz), z którymi dzielą praktycznie wszystko. Jednak podczas tej ostatniej wspólnej imprezy muszą sobie wyjaśnić kilka spraw.

Teściowie 2 (2023)

Już w pierwszej części było widoczne, że związek Małgorzaty i Andrzeja znajduje się na skraju rozpadu. Andrzej opuścił Małgorzatę, pozostawiając ją w niepewności. Jednak Małgorzata, będąca ambitną kobietą, która nie chce być postrzegana jako przegrana, szykuje intrygę. Wprowadza do sytuacji młodzieńca… – powiedziała Maja Ostaszewska w wywiadzie dla tvn podczas zdjęć nad morzem. Ten „młodzieniec” to Janek, student medycyny, który cieszy się życiem. – Przyjechał na wesele do hotelu. Doskonale się bawi i uwodzi najpiękniejszą panią profesor – dodał Eryk Kulm Jr., który wciela się w tę rolę. > obejrzyj online

Maja Ostaszewska nie kryje swojego entuzjazmu i nie może się doczekać efektów pracy całej ekipy. „To był niesamowity czas! Mnóstwo śmiechu, pięknych spotkań i niezwykłych miejsc. Ale także daliśmy z siebie wszystko. Pięć kolejnych nocy nad Bałtykiem we wrześniu było naprawdę intensywne” – napisała na Instagramie. Jej bohaterka łamie konwenanse, co sprawia, że Wanda i Tadeusz są w szoku. Jednak twórcy filmu zapewniają, że tym razem nie będzie zbyt słodko. – Między teściami nic nie rozwiązano od czasu awantury z pierwszej części filmu. Więc od samego początku jest dość zabawnie.

Udostępnij: