Iluzja: wszystkie części po kolei – Gdzie obejrzeć legalnie?

administracja4 czerwca, 2023

W dniu dzisiejszym poznacie wszystkie wydane do tej pory części znanej serii filmów akcji i komedii „Iluzja” wraz ze wskazówkami, gdzie możecie zobaczyć je w sieci. Przypomnijmy o czym była pierwsza część.  Od wieków istnieje tajna organizacja o nazwie OKO, która gromadzi najbardziej utalentowanych iluzjonistów z niezwykłymi umiejętnościami. Tym razem zlecają im oni misję, która przerażała wszystkich, którzy dotąd się jej podjęli.

Grupa staje się znana po spektakularnym występie, podczas którego obrabowują bank znajdujący się na zupełnie innym kontynencie. A następnie przelewają miliony na konta publiczności. Agent FBI rusza na trop iluzjonistów, przekonany, że ich działania ukrywają znacznie więcej niż tylko zwykłe sztuczki. Nie jest jednak jedynym, kto pragnie poznać tajemnicę tej grupy, która przygotowuje się do wykonania niezwykłego planu.

Iluzja (2013)

Zespół utalentowanych iluzjonistów, składający się z J. Daniela Atlasa (wciela się w niego Jesse Eisenberg), Merritta McKinneya (grany przez Woody’ego Harrelsona), Jacka Wildera (w wykonaniu Dave’a Franco) oraz urokliwej Henley Reeves (rola Isli Fisher), nosi nazwę „Czterech Jeźdźców„. Ich występy są spektakularne i niezwykłe, a podczas nich napadają na banki i skarbce należące do skorumpowanych biznesmenów, rozdając zdobyte pieniądze publiczności. Te odważne rabunki przyciągają więc uwagę FBI, które tworzy specjalną jednostkę ścigającą tę grupę. > Gdzie Obejrzeć

Śledztwo prowadzą agent Dylan Rhodes (grany przez Marka Ruffalo) z FBI i Alma Dray (w wykonaniu Mélanie Laurent) z Interpolu. Jednak „Czterem Jeźdźcom” przygląda się także ktoś inny. Thaddeus Bradley (w roli Morgana Freemana), były gwiazdor świata iluzji, teraz rozpracowuje ich magiczne sztuczki. Krąg wokół przestępców zaciska się, gdy ich cel staje się wpływowy Arthur Tressler (grany przez Michaela Caine’a). To szef potężnej firmy ubezpieczeniowej oszukującej klientów. Czy złodzieje otrzymują pomoc od kogoś spoza ich grupy, czy też ich sztuczki to prawdziwa magia?

Iluzja 2 (2016)

Minęło półtora roku od wydarzeń z pierwszej części, a nasi bohaterowie żyją teraz w ukryciu. Dylan Rhodes (Mark Ruffalo) nadal pracuje dla FBI, głównie zajmując się myleniem tropów rządowym agentom, aby trzymali się z dala od Jeźdźców. Merrit (Woody Harrelson) i Jack (Dave Franco), którzy zostali uznani za zmarłego, nie opuszczają swoich mieszkań. Jednak Daniel Atlas (Jesse Eisenberg) patrzy na sytuację nieco inaczej. Nie tylko nie może znieść ciągłego ukrywania się, ale także pragnie objąć przywództwo w zespole. Jego niezadowolenie pogłębia fakt, że Rhodes zaprasza do drużyny energiczną Lulę (Lizzy Caplan) bez konsultacji z resztą członków. > Gdzie Obejrzeć

Jak można się było spodziewać, nadejdzie moment, w którym Jeźdźcy będą zmuszeni wyjść z cienia. Rhodes otrzymuje bowiem informacje dotyczące pewnej korporacji, która wprowadza na rynek nowy rewolucyjny produkt, mający w rzeczywistości kradnąć prywatne dane użytkowników. Grupa iluzjonistów postanawia skompromitować dyrektora firmy podczas gali, na której ma odbyć się uroczysta prezentacja tego urządzenia. Wszystko zdaje się układać doskonale, ale tylko do pewnego czasu.

Iluzja 3 (2023)

Po długim oczekiwaniu fani serii „Iluzja” otrzymali ekscytujące wieści – powstał film „Iluzja 3„! Studio Lionsgate ogłosiło, że scenariusz do filmu napisał Eric Warren Singer, który był nominowany do Oscara za swoją pracę przy filmie „American Hustle”. Nowa część przygód odważnych iluzjonistów obiecuje nowe podejście do tematu. A rewolucyjny pomysł Singera przekonał ekipę z Lionsgate do zatrudnienia go. To naprawdę ekscytujące wieści dla wszystkich fanów serii! > Gdzie Obejrzeć

Eric zawsze odczuwał fascynację do sztuki oszustwa i iluzji we wszystkich jej formach. Przyszedł do nas z niesamowitą historią, która rozszerza mitologię serii „Iluzja” i przenosi Czterech Jeźdźców na zupełnie nowy poziom. Łącząc zarówno znane postacie, jak i wprowadzając nowe bohaterów. To powiedział Nathan Kahane, prezes Lionsgate Motion Picture Group. Seria „Iluzja” została stworzona w celu zaskakiwania i dostarczania łamigłówek dla widzów. Każdy wielki magik wie, że nie można powtarzać tych samych trików. A Eric i jego zespół iluzjonistów mają w zanadrzu coś naprawdę wyjątkowego.

Udostępnij: