What's happening?

Sala Samobójców 2 Hejter Cały Film (2020) Obejrzyj Online Legalnie!

Sala Samobójców 2 Hejter Cały Film (2020) Obejrzyj Online Legalnie!

Polska
Twoja ocena: 0
9 1 głos

Tylko zarejestrowani użytkownicy
mają dostęp do tej sekcji


O czym opowiada cały film Sala samobójców 2 Hejter online? Tomek, student prawa Uniwersytetu Warszawskiego, zostaje przyłapany na plagiacie i wydalony z uczelni. Chociaż początkowo postanawia ukryć ten fakt przed światem. Nadal pobierać pomoc finansową od państwa Krasuckich, wkrótce zdaje sobie sprawę, że to nie jest właściwe rozwiązanie. Gdy oszustwo wychodzi na jaw, skompromitowany chłopak traci zaufanie i życzliwość swoich dobroczyńców. Przepełniony gniewem i żalem, oddzielony od Gabi, w której skrycie podkochuje się od lat, Tomek postanawia skonfrontować się z konsekwencjami swojego działania i szczerze przeprosić za swoje zachowanie. Zobacz gdzie obejrzeć Sala samobójców 2 Hejter cały film bez limitu.

Sala samobójców 2 Hejter cały film polskiej produkcji z 2020 roku

Jeden z najbardziej utalentowanych reżyserów młodego pokolenia w Polsce doskonale wyczuwa współczesne zagrożenia. I co najważniejsze, posiada oryginalny pomysł na pogodzenie wymagającej tematyki z przystępną dla widza formą. Ten pomysł z powodzeniem sprawdził się już w pełnometrażowym debiucie, do którego po dziewięciu latach Jan Komasa powraca. Tym razem głównym motywem nie jest depresja, lecz internetowy hejt – bodaj największa aktualnie trucizna pulsująca w łączach globalnej sieci.

Film Sala samobójców 2 Hejter cda bez wątpienia może stanowić samodzielną produkcję. Choć nawiązanie do „Sali samobójców” jest widoczne jako chwyt marketingowy i bardziej luźna inspiracja. Poza kilkoma niezobowiązującymi odniesieniami oraz postacią Beaty Santorskiej (wcielanej przez Agatę Kuleszę jako matkę Dominika), obie części mają wspólny element w komputerowej rzeczywistości, gdzie rozgrywa się fragment historii. Na szczęście, liczbę wirtualnych scen ograniczono. A ich wydźwięk i znaczenie nie są już tak infantylne jak w przypadku oryginału. Obejrzyj Sala samobójców. Hejter cały film w dobrej jakości tylko na zalukaj-ekino.

Gdzie obejrzeć Sala samobójców 2 Hejter online z legalnego źródła?

Na poczynania bohaterów i rozwój akcji nadal wpływa to, co wyświetla się na ekranie komputera. Główne narzędzie pracy Tomka Giemzy (Maciej Musiałowski), niedoszłego absolwenta prawa, który został relegowany z uczelni za plagiat, to właśnie internet. Chłopak pokątnie dorabia „w sieci” i wiąże z nią swoją przyszłość. Jego kariera nabiera rozpędu, gdy Tomek znajduje zatrudnienie w firmie specjalizującej się w negatywnym marketingu. Na farmie internetowych trolli główny bohater filmu Sala samobójców 2 Hejter ekino szybko staje się kurą znoszącą złote jajka, przynosząc firmie ogromne zyski. Jednak w miarę jak zyski rosną, coraz bardziej topnieją pokłady jego indywidualnej moralności.

Jan Komasa wraz z Mateuszem Pacewiczem precyzyjnie i bez pośpiechu kreują portret młodego człowieka z prowincji, który jest napędzany obsesją społecznego awansu i nie cofnie się przed niczym, by udowodnić swoją pozycję. To piekielnie zdolny, błyskotliwy i wrażliwy chłopak, który jednak bezowocnie walczy o uznanie ze strony zaprzyjaźnionej pary inteligentów i względy ich córki. Po odtrąceniu doświadcza żądzy zemsty, która momentalnie uruchamia proces demoralizacji. Metamorfoza, przez którą przechodzi Tomek, w kulminacyjnym punkcie jest wręcz przerażająca. Można odnaleźć pewne górnolotnie brzmiące podobieństwa do „Jokera”, które nie są zupełnie bezpodstawne.

Film wgniata widza w fotel

Obserwacje, które stanowią inspirację dla twórców filmu Sala samobójców 2 Hejter zalukaj, są uzasadnione. Ale środki przekazu nie zawsze trafnie oddają zamierzenia. Jan Komasa i Mateusz Pacewicz brawurowo uniknęli stereotypów w swoim poprzednim projekcie. Jednak tutaj nie do końca udało się uniknąć uproszczeń. Przerysowano postacie, takie jak korporacyjna „żyleta” (w wykonaniu Agaty Kuleszy) czy prawicowy „nerd” (zagrany przez Adama Gradowskiego). Choć świetnie odegrane, to jedynie przykłady, gdzie twórcy filmu wybrali łatwiejszą drogę.

Druga część „Sali samobójców” wydaje się być przynajmniej o kwadrans za długa, ponieważ miejscami tempo opowieści wyraźnie zwalnia. Konstrukcja postaci i fabuły są również aż nadto oczywiste, co przekłada się na pewną przewidywalność historii. Jednakże w bombowym finale pojawiają się rozwiązania, które potrafią jeszcze zaskoczyć. Analizowanie opowieści pod kątem wiarygodności nie jest wskazane, ponieważ wiele scenariuszowych zagrywek ma niewiele wspólnego z logiką. Główna postać zdaje się po prostu mieć nadnaturalne zdolności, co ciężko jest uwierzyć.

Cały film Sala samobójców. Hejter cda już w sieci

Zdjęcia do filmu zakończyły się w 2018 roku, a autorem scenariusza jest Mateusz Pacewicz, który współpracował również przy filmie „Boże Ciało„, wcześniejszym projekcie Jana Komasy. Film Sala samobójców 2 Hejter Komasy pozostaje nadal aktualny, co możemy zauważyć, ilekroć korzystamy z mediów społecznościowych. Hejterzy już dawno przestali być tylko ciekawostką lub zjawiskiem; stali się zawodem, który wpływa na obecny pejzaż internetu. Ich działania mogą mieć trwały efekt na scenę polityczną lub w świecie show biznesu. W schemacie działań bohatera, Tomka, dla jego efektywności, najważniejsze jest to, że nie kierują nim pobudki ideologiczne.

Dzięki temu z łatwością manipuluje zarówno liberalnymi postępowcami, jak i prawicowymi konserwatystami. Używa tych samych haseł, różniących się tylko kilkoma słowami. Hejter doskonale wie, za jakie sznurki pociągnąć, aby wywołać spodziewaną reakcję. Tomka nie interesuje przy tym polityka czy pieniądze. Jego działania mają przynieść chaos, a on sam szuka zemsty na świecie, który tak brutalnie go odrzucił. Główny bohater zakłada, że raz przypisanej mu pozycji społecznej nie przysłonią pieniądze, ani zawód zdobyty ciężką pracą.

Porusza istotne kwestie

Hejtera do działania zdaje się popychać także poczucie samotności oraz nieufność wobec ludzi, którzy go otaczają. Wszyscy wokół zdają się przybierać różne maski, a ich intencje są trudne do rozpoznania. Czara goryczy przelewa się, gdy Tomek zostaje zraniony przez jedną z najbliższych mu osób. To wydarzenie sprawia, że przemienia się w anioła zemsty, który wyzbywa się wszelkich dotychczasowych uczuć i skupia się wyłącznie na dążeniu do zadośćuczynienia. Obejrzyj także Sala samobójców cały film w doskonałej jakości i to legalnie!

Mimo znajomości problemu hejtu i wyczucia nastrojów młodzieży, można odnieść wrażenie, że twórcy poruszyli zbyt wiele tematów, co negatywnie wpłynęło na dynamikę akcji. Wątek filmu Sala samobójców Hejter do obejrzenia online, w którym Tomek wciela się w bohatera gry MMO, wydaje się nadmierny i mało wiarygodny. Choć można dostrzec w tym metaforę relacji w dobie internetu. Zarówno tutaj, jak i w pierwszej „Sali samobójców”, wybrzmiewa ona nieco pretensjonalnie.

Podsumowanie

Dodanie marki „Sali samobójców” do „Hejtera” również nie wydaje się szczególnie trafne. Jedynym łącznikiem między pierwszym a drugim filmem jest wspomniana gra sieciowa oraz postać Beaty Santorskiej. Czyli szefowej Tomka, która jest także matką Dominika z pierwszego filmu. Cały film Sala samobójców 2 Hejter w całości online, podobnie jak wiele innych filmów w ostatnim czasie, ukazuje osobiste konsekwencje procesów zachodzących w globalnym, konsumpcyjnie zorientowanym społeczeństwie (jak to miało miejsce w „Jokerze” czy „Parasite”).

Twórcy filmu podejmują temat sytuacji, gdy jednostka jest poniżana i oszukiwana przez zaufane osoby. Jednocześnie pozostając przykutą do określonego statusu społecznego. Punktem wyjścia staje się zapowiedzią zmiany w bohaterze. Może się okazać, że każdy z nas ma w sobie jakiegoś hejtera, który uaktywnia się w momencie, gdy odczuwamy odtrącenie ze strony społeczeństwa. Jednakże chaos, którego pragnie Tomek i który poszukiwał także Joker, okazuje się pewnego rodzaju sztafetą krzywd. Przypomina kulę śnieżną wywołującą lawinę.

Komentarze

Zarejestruj się, aby dodawać komentarze.

Sortowanie według najpopularniejszych

Takie średnie bym powiedział, ale z nudów można obejrzec
Dzięki, nigdzie nie moglem tego znalezc, chyba wszedzie usuwaja za prawa autorskie
Super że serwis VODprogram znowu stanął na nogi, bo na cda nie mogłem tego znaleźć
Polecam obejrzeć, nie przepadam za takimi klimatami, ale akurat to przypadło mi do gustu.
uff, jak dobrze że jesteście, bo nigdzie w necie tego nie ma
Rewelacja!! Muzyka 10/10 nie sugerujcie się opiniami innych, warto zobaczyć!!
Szkoda tylko że czasy się zmieniły i trzeba się rejestrować, ale przynajmniej działa
kocham was! szukałem tego na vider zaq2 i zerion ale bez skutku
Świetne! Nie będę za dużo pisał żeby nie zdradzac fabuły, naprawde polecam ogladac!
Dobre, polecam. U mnie normalnie da się oglądać, nie zacina, może to wina waszego internetu
dobrze że jesteście, bo 3filmy i filman cc zamknęli, a na freedisc i resetoff tego nie ma
w sam raz na wieczór, śmiało mogę polecić jak ktoś jeszcze nie oglądał
jak po rejestracji wam nie działa to po prostu odświeżcie stronę, mi pomogło
Jak najbardziej polecam oglądać w całości, ma niezłe zakończenie, w sumie nie nudziłem się
Oceniam 9/10, myślałem że mi nie przypasuje ale jednak jest ok
jest w porządku, chociaż spodziewałem się czegoś więcej, ale i tak daje 8/10
Fajnie że strona działa, bo ostatnio zamkneli alltube, efilmy, fili cc, filman. Tragedia..
Dobrze że serwis znowu działa, bo wszystko pozamykali, nawet zalukaj i ekino mają problemy
ta, przyzwyczajajcie sie do rejestrowania na tego typu stronach bo niestety teraz to juz norma
Od siebie moge tylko dodac że działa bez zarzutu, a juz sie bałem że wydałem hajs na darmo
A ja uwielbiam takie klimaty, wciąga od samego początku i nie nudzi, polecam każdemu!
znajomi mi polecili i ostatecznie nie żałuje, spoko się oglądalo
dobre to? polecacie nawet jak ktoś nie lubi takich klimatów?
fajnie że do wyboru jest dubbing, lektor i napisy, obejrzałem w całości online po polsku
Nie narzekajcie już tak na rejestracje, w dzisiejszych czasach to jest standard niestety


Twórcy

Twórca

Obsada

Tytuł oryginalny Sala samobójców. Hejter
Ocena IMDb 7.7
Udostępnij:

Podobne tytuły

Rambo 1 Pierwsza Krew Cały Film (1982) Obejrzyj Online na VOD!
Podejrzana Cały Film (2022) Gdzie Oglądać Online na VOD?
Abyzou Cały Film [2022] Obejrzyj Online Już Dzisiaj!
Figurant (2023) Cały Film Online – Gdzie Obejrzeć Legalnie?
Nad Niemnem (1987) Obejrzyj Cały Film Online Legalnie!
Terrifier 1 Masakra w Halloween (2016) Cały Film Online do Obejrzenia
Wszystko za Życie Cały Film (2007) Oglądaj Online Już Dzisiaj
After 3: Ocal mnie (2021) Obejrzyj Cały Film Online po Polsku!
Perfect Days (2023) Oglądaj Cały Film Online Już Dzisiaj!
3096 Dni Cały Film [2013] Obejrzyj Online na VOD
Finestkind Cały Film [2023] Gdzie Obejrzeć Online?
Creed 1: Narodziny Legendy (2015) Gdzie Oglądać Cały Film Online?