What's happening?

Pacifiction (2022) Cały Film Online do Obejrzenia na VOD

Pacifiction (2022) Cały Film Online do Obejrzenia na VOD

Hiszpania
Twoja ocena: 0
10 1 głos

Tylko zarejestrowani użytkownicy
mają dostęp do tej sekcji

Pacifiction cały film po polsku 2022

Pacifiction cały film to dramat z elementami thrillera, który miał swoją premierę 9 listopada 2022 roku. Reżyserem tego dzieła jest Alberto Serra, znanego między innymi z filmów Śmierć Ludwika XIV oraz Wolność. W rolach głównych występują Benoît Magimel, Pahoa Mahagafanau oraz Marc Susini. Akcja całego filmu Pacifiction cda rozgrywa się na wyspie w Polinezji Francuskiej, gdzie dochodzi do konfliktu między przedstawicielem władz francuskich a lokalną społecznością.

Główny bohater, wysoki komisarz Francji na wyspie o imieniu De Roller (Benoît Magimel), to człowiek o burzliwej osobowości i wysokich zdolnościach dyplomatycznych. Żyje on między najwyższymi szczeblami polityki a najniższą warstwą społeczną swoich współobywateli. Jego życie jest pełne konfliktów i ryzyka, co prowadzi go do podjęcia nieostrożnych decyzji. Jedną z nich jest nawiązanie romansu z piękną i tajemniczą kobietą z lokalnej społeczności o imieniu Shannah (Pahoa Mahagafanau). Ich związek wywołuje niechęć i zazdrość zarówno ze strony Francuzów, jak i Polinezyjczyków.

Pacifiction online z legalnego źródła

Pacifiction online to film z elementami dramatu i thrillera, który wszedł na ekrany kin w listopadzie 2022 roku. Reżyser dzieła to Katalończyk Albert Serra, znany między innymi z filmów „Śmierć Ludwika XIV” i „Wolność”. W rolach głównych występują Benoît Magimel, Pahoa Mahagafanau i Marc Susini. Akcja rozgrywa się na wyspie Polinezji Francuskiej, gdzie dochodzi do konfliktu między władzami francuskimi a lokalną społecznością. Głównym bohaterem jest Haut-Commissaire (Benoît Magimel), wysoki urzędnik rządowy reprezentujący Francję na wyspie.

Jest to złożona postać, która z jednej strony jest lojalnym i ambitnym urzędnikiem. Z drugiej strony jest impulsywnym i nieobliczalnym człowiekiem, często podejmującym ryzykowne i nieetyczne decyzje. Haut-Commissaire ma również swoje słabości i sekrety. W tym uzależnienie od alkoholu i narkotyków oraz romans z młodą tubylczą dziewczyną, Shannah (Pahoa Mahagafanau). Jego życie jest pełne konfliktów i zagrożeń, zarówno zewnętrznych, jak i wewnętrznych.

Nie wiesz gdzie obejrzeć Pacifiction z lektorem lub napisami?

Cały film Pacifiction ekino to międzynarodowa produkcja, której scenariusz napisali Albert Serra i Baptiste Pinteaux. Film wyprodukowały firmy: francuska Idéale Audience, hiszpańska Anderground Films, niemiecka Tamtam Film i portugalska O Som e a Fúria. Zdjęcia do całego filmu trwały od lutego do kwietnia 2022 roku i były realizowane na Tahiti oraz w Paryżu. Pacifiction zalukaj został zaprezentowany na festiwalu filmowym w Cannes w 2022 roku, gdzie otrzymał pozytywne recenzje od krytyków i publiczności oraz nagrody za najlepszą reżyserię i muzykę.

Film online zachwyca wiele mocnymi stronami, które z pewnością przyciągną uwagę widzów. Przede wszystkim, produkcja cechuje się ogromną dbałością o autentyczność i realizm. Pacifiction po polsku 2022 przedstawia Polinezję Francuską w jej prawdziwym świetle, ukazując zarówno piękno i bogactwo kultury, jak i problemy oraz niesprawiedliwości. Reżyser nie idealizuje, ani nie demonizuje żadnej ze stron konfliktu, ale prezentuje je w całej ich złożoności i różnorodności.

Super obsada i intrygujący morał płynący z filmu

Obsada filmu zasługuje na pochwałę. Benoît Magimel, w roli Haut-Commissaire, doskonale oddaje całą paletę emocji – od charyzmy do agresji. Pahoa Mahagafanau, w roli Shannah, wzbudza emocje swoją urodą i niewinnością. Natomiast Marc Susini, jako admirał Lobo, budzi respekt i lęk. Poza tym, film porusza ważne i aktualne tematy, takie jak kolonializm, korupcja, ekologia i prawa człowieka. Pacifiction lektor pl nie udziela jednoznacznych odpowiedzi i rozwiązań, ale zachęca do refleksji i dyskusji. To produkcja, która z pewnością zostawi wiele pozytywnych wrażeń u widzów, zarówno ze względu na jej treść, jak i wykonanie.

W swoim najnowszym filmie Pacifiction dubbing pl Albert Serra zabiera widzów na Tahiti, gdzie pejzaże przypominają krainę księżycową. Czyli przestrzeń, która łączy słodkie marzenia sennego z dusznym koszmarem. Już pierwsza scena filmu, przedstawiająca długi travelling z rozgrzanym do czerwoności niebem nad oceanem i portem pełnym kontenerowców, jest przytłaczająca. Obecność kontenerowców stanowi jedno z łączników pomiędzy polinezyjską wyspą a naszą cywilizacją, lub raczej tym, co z niej pozostało.

Krótkie podsumowanie tego wyjątkowego seansu

Przewodnikiem po tym raju utraconym jest De Roller (Benoît Magimel), Wysoki Komisarz Republiki zarządzający archipelagiem w imieniu francuskich władz. Ubrany w nieskazitelnie biały garnitur, jak Fitzcarraldo, De Roller mówi wiele i stara się być skutecznym pośrednikiem między imperium a miejscową ludnością. Jednak plotki o wznowieniu prób nuklearnych przeprowadzanych przez Francję w Polinezji krążą wśród miejscowej ludności, co budzi strach i niepokój.

Dowiedz się gdzie obejrzeć Pacifiction vider, bo to kino totalne i hipnotyzujące. Podobnie jak cała twórczość katalońskiego reżysera, film jest przesiąknięty ironią, gorzkim romantyzmem oraz atmosferą dekadencji. Historia zawiera filmowe nawiązania do Fassbindera i F. F. Coppoli oraz ma formę egzystencjalno-politycznego kryminału o duchu Chandlera. Słowotwórcza zabawa doskonale oddaje charakter opowieści Serry, w której reżyser siedzi jakby przy stole portrecistów dzisiejszego świata. Jednak nie ogranicza się do realizmu w kwestii estetyki ani mechaniki. Żadne prawa fizyki ani wykładnia na poziomie ludzkiego rozumu nie mają tu znaczenia.

Postacie, choć stoją obok siebie, nie dostrzegają się nawzajem, ale jednocześnie wyczulają na dalekie szepty z odległości. Z setek godzin materiału powstaje film Pacifiction do obejrzenia online o luźnej, niemal improwizowanej strukturze, opowieść nawiązująca do prawdziwych wydarzeń z przeszłości, które wciąż unosi się w powietrzu polinezyjskiej krainy. Zarówno w dosłownym, jak i metaforycznym sensie. To kino polityczne, które wymaga od widza intelektualnego zaangażowania – cecha rzadko spotykana dzisiaj, mimo że bardzo potrzebna.

Komentarze

Zarejestruj się, aby dodawać komentarze.

Sortowanie według najpopularniejszych

w sam raz na wieczór, śmiało mogę polecić jak ktoś jeszcze nie oglądał
Od siebie moge tylko dodac że działa bez zarzutu, a juz sie bałem że wydałem hajs na darmo
znajomi mi polecili i ostatecznie nie żałuje, spoko się oglądalo
Fajnie że strona działa, bo ostatnio zamkneli alltube, efilmy, fili cc, filman. Tragedia..
dobre to? polecacie nawet jak ktoś nie lubi takich klimatów?
Dobrze że serwis znowu działa, bo wszystko pozamykali, nawet zalukaj i ekino mają problemy
Takie średnie bym powiedział, ale z nudów można obejrzec
ta, przyzwyczajajcie sie do rejestrowania na tego typu stronach bo niestety teraz to juz norma
Nie narzekajcie już tak na rejestracje, w dzisiejszych czasach to jest standard niestety
Dzięki, nigdzie nie moglem tego znalezc, chyba wszedzie usuwaja za prawa autorskie
jak po rejestracji wam nie działa to po prostu odświeżcie stronę, mi pomogło
Dobre, polecam. U mnie normalnie da się oglądać, nie zacina, może to wina waszego internetu
kocham was! szukałem tego na vider zaq2 i zerion ale bez skutku
dobrze że jesteście, bo 3filmy i filman cc zamknęli, a na freedisc i resetoff tego nie ma
Jak najbardziej polecam oglądać w całości, ma niezłe zakończenie, w sumie nie nudziłem się
A ja uwielbiam takie klimaty, wciąga od samego początku i nie nudzi, polecam każdemu!
Rewelacja!! Muzyka 10/10 nie sugerujcie się opiniami innych, warto zobaczyć!!
Polecam obejrzeć, nie przepadam za takimi klimatami, ale akurat to przypadło mi do gustu.
fajnie że do wyboru jest dubbing, lektor i napisy, obejrzałem w całości online po polsku
Szkoda tylko że czasy się zmieniły i trzeba się rejestrować, ale przynajmniej działa
jest w porządku, chociaż spodziewałem się czegoś więcej, ale i tak daje 8/10
Super że serwis VODprogram znowu stanął na nogi, bo na cda nie mogłem tego znaleźć
Oceniam 9/10, myślałem że mi nie przypasuje ale jednak jest ok
Świetne! Nie będę za dużo pisał żeby nie zdradzac fabuły, naprawde polecam ogladac!
uff, jak dobrze że jesteście, bo nigdzie w necie tego nie ma


Twórcy

Twórca

Obsada

Tytuł oryginalny Tourment sur les îles
Ocena IMDb 7.3
Udostępnij:

Podobne tytuły

Sala samobójców 1 Cały Film (2011) Obejrzyj Online Legalnie!
Babel Cały Film [2006] Obejrzyj Online po Polsku!
Gierek (2022) Oglądaj Cały Film Online Legalnie w Sieci!
Megalopolis (2024) Cały Film Online – Gdzie Obejrzeć na VOD?
Toni i Rodzina Cały Film (2023) Gdzie Oglądać Online?
Road House Cały Film (2024) Gdzie Oglądać Online?
Kaskader (2024) Cały Film Online – Gdzie Obejrzeć po Polsku?
Styczeń (2022) Obejrzyj Cały Film Online Już Dzisiaj!
Falcon Lake Cały Film (2022) Gdzie Obejrzeć Online?
Kiedy Stopi się Lód Cały Film [2023] Obejrzyj Online po Polsku!
Konsekracja (2023) Cały Film Online – Gdzie Oglądać w Sieci?
Król Rozrywki Cały Film (2017) Gdzie Oglądać Online?