What's happening?

Galimatias czyli Kogel-Mogel 2 Cały Film (1989) Oglądaj Online Legalnie!

Galimatias czyli Kogel-Mogel 2 Cały Film (1989) Oglądaj Online Legalnie!

Polska
Twoja ocena: 0
9 1 głos

Tylko zarejestrowani użytkownicy
mają dostęp do tej sekcji


O czym opowiada cały film Galimatias czyli kogel-mogel 2 online? Dalsze przygody postaci, które poznaliśmy w poprzedniej komedii Romana Załuskiego „Kogel-mogel„. Kasia, która nie dokończyła studiów i zniechęciła się do życia w mieście, powraca do rodzinnej wsi jako małżonka Pawła. On, po roku spędzonym w Holandii i posiadając dyplom SGGW, ma nadzieję wprowadzić nowe technologie do wioski. Jednak Kasia nie zamierza rezygnować ze swojego marzenia o edukacji wyższej i nie myśli o powiększeniu rodziny w najbliższym czasie. Natomiast Paweł marzy o dziecku. Ojciec dziewczyny deklaruje, że gdy tylko przyszedłby na świat ich pierwszy potomek, odstąpi mu swoje grunty. Sprawdź gdzie obejrzeć Galimatias czyli kogel-mogel 2 cały film bez reklam.

Galimatias czyli kogel-mogel 2 cały film polskiej produkcji z 1989 roku

Po zawarciu związku małżeńskiego Kasia i Paweł osiedlają się w malowniczej wsi Brzózki, położonej nieopodal Grabowa. Kasia ma nadzieję powrócić na uczelnię i kontynuować studia z zakresu pedagogiki, co oznacza, że nie planuje na razie zakładania rodziny. Zenon Solski, ojciec Kasi, proponuje przekazać młodej parze swoją ziemię, ale pod jednym warunkiem: musi zobaczyć wnuki. Paweł deklaruje, że zamierza zrezygnować z tradycyjnego rolnictwa na rzecz specjalistycznej hodowli owiec. Oglądaj Galimatias, czyli kogel-mogel 2 cały film w dobrej jakości na zalukaj-ekino.

To w filmie Galimatias, czyli kogel-mogel 2 cda prowokuje spięcie w rodzinie. Sytuacja komplikuje się, gdy Paweł, teraz właściciel hodowli owiec, w wywiadzie dla czasopisma „Nowa Wieś” wspomina o przejęciu gospodarstwa swojego teścia. Między Kasią a Pawłem dochodzi do napięć, z Kasia zarzucając Pawłowi, że jego pragnienie założenia rodziny jest tylko sposobem na zdobycie gospodarstwa Zenona. Barbara i Marian Wolańscy wraz z synem Piotrusiem przybywają do Grabowa i proponują Kasi wsparcie w kontynuacji edukacji, na co ona się zgadza. Podczas odwiedzin u rodziny Wolańskich w stolicy, Kasia dowiaduje się, że Marian Wolański ma wyjechać do Londynu na miesięczne stypendium naukowe.

Gdzie obejrzeć Galimatias czyli kogel-mogel 2 online z legalnego źródła?

Kasia postanawia zaopiekować się Piotrusiem podczas nieobecności jego rodziców i zaprasza babcię Wolańską do siebie. Niedługo potem Kasia otrzymuje informację, że razem z mężem muszą udać się do Holandii, by odebrać sadzonki od koleżanki Pawła, Pauliny. W tej sytuacji matka Kasi proponuje rozwiązanie, przekonując swojego męża Zenona, że Piotruś i babcia Wolańska to ich letni goście. Po pewnym czasie babcia decyduje się wrócić do Warszawy, zostawiając Piotrusia na wsi.

Po powrocie z podróży zagranicznych, Kasia i Paweł oraz rodzina Wolańskich w filmie Galimatias czyli kogel-mogel 2 ekino spotykają się. Kasia odwozi Piotrusia do Warszawy, a podczas kolacji Barbara Wolańska zaskakuje ją w towarzystwie Mariana. Po tym incydencie docent przeprowadza się do domu Zawadów, gdzie skupia się na pisaniu swojej książki. W tym czasie romansuje z Pauliną. Barbara Wolańska w towarzystwie swojej teściowej przyjeżdża na wieś i przyłapuje Paulinę i Mariana w intymnym momencie. Po zażartej kłótni rodzina Wolańskich wraca do stolicy. W międzyczasie Kasia odwiedza swoich rodziców, z ważnym wieściem – jest w ciąży.

Druga część komedii bawi do łez

Kaśka i Paweł przewożą meble traktorem do ich wiejskiego domu. Gdy wszystko jest na miejscu, rodzice Kaśki przybywają z wizytą. Jej ojciec zapowiada, że przekroczy ziemię na wnuki, kiedy się urodzą. Napięcie w filmie Galimatias czyli kogel-mogel 2 zalukaj narasta, kiedy Paweł wyraża chęć odejścia od tradycyjnych metod rolnictwa na rzecz specjalistycznej hodowli. Między małżonkami pojawia się różnica zdań: Paweł marzy o potomstwie, podczas gdy Kaśka chce kontynuować edukację. W pewnym momencie Paweł próbuje przyciągnąć żonę do sypialni, ale Kaśka, sprawdzając kalendarzyk małżeński, odsuwa go od siebie.

Paweł i Kaśka rozpoczynają hodowlę owiec. Reporter z „Nowej Wsi” przychodzi do nich z wizytą, podczas której Paweł zapowiada, że planuje przejąć gospodarstwo swojego teścia. Gdy ojciec Kaśki czyta artykuł o swoim zięciu w „Nowej Wsi”, jest wściekły i stwierdza, że nie zamierza przekazywać ziemi wnukom. Kaśka zarzuca Pawłowi, że chce mieć dziecko tylko po to, by przejąć gospodarstwo od jej ojca. Obejrzyj również Kogel-mogel 1 cały film z legalnego źródła w HD.

Cały film Galimatias, czyli kogel-mogel 2 cda już w bazie

Państwo Wolańscy, u których Kaśka niegdyś pracowała jako pomoc domowa, odwiedzają ją i Pawła. Docent Wolański oferuje Kaśce wsparcie w uzyskaniu dostępu do studiów. Jednego wieczoru, po sprawdzeniu kalendarzyka, Kaśka stara się nakłonić Pawła do intymności. Ale on jest pochłonięty wspomnieniami o sprzeczce z teściem i odwiedzinach Wolańskich. Podczas wizyty w stolicy, Docent Wolański, planując wyjazd za granicę na stypendium razem z żoną, proponuje Kaśce, by zaopiekowała się ich synem Piotrusiem oraz babcią.

  • Paweł w filmie Galimatias czyli kogel-mogel 2 planuje przekształcić profil swojego gospodarstwa.
  • Chociaż ojciec Kaśki, podczas wizyty u Wolańskich i obserwacji ich gospodarstwa, wyraził zadowolenie. Zgodził się na hodowlę owiec, okazuje się, że Paweł już sprzedał stado.
  • Dodatkowo informuje teścia, że nie spodziewajmy się wnuków, ponieważ Kaśka zamierza kontynuować naukę.
  • Paweł spotyka się z koleżanką, która pomaga mu zdobyć nasiona z Holandii.

Gdy do domu młodych przybywa babcia z Piotrusiem, mają ze sobą również małą pudliczkę. W trakcie nieobecności teścia, planując wyjazd do Holandii, Paweł i Kaśka przenoszą babcię oraz Piotrusia do swojego domu. Pewnego dnia, babcia pozostawia suczkę w pokoju z poleceniem, by nikt jej nie wypuszczał. Jednak Piotruś otwiera drzwi, a wkrótce przed domem pojawia się mnóstwo psów z sąsiedztwa. Przestraszona babcia, obawiając się o reputację rasy pudla, zabiera pieska z powrotem do Warszawy.

Krótkie podsumowanie

W wiosce plotki krążą na temat matki Kaśki, twierdząc, że Piotruś to nieślubny syn jej córki. Po powrocie z Holandii, Pawła i Kaśki, również państwo Wolańscy wracają do kraju. Gdy pani Wolańska udaje się na wieś, Kaśka zabiera Piotrusia do stolicy. Podczas powrotu do Warszawy, pani Wolańska napotyka babcię. W mieszkaniu docent Wolański i Kaśka są przyłapani w niejednoznacznej sytuacji.

Wolański przybywa na wieś z bagażem, okazuje się, że jego żona go opuściła. Pewnego dnia pojawia się także przyjaciółka Pawła, która zdaje się przyciągać uwagę Wolańskiego. Przybycie pani Wolańskiej prowadzi do sprzeczki. Kaśka wraca z Warszawy, będąc wyraźnie zaniepokojoną. Niedługo potem okazuje się, że jest w ciąży, co wywołuje radość wśród rodziny. Obejrzyj Galimatias czyli kogel-mogel 2 w całości online bez żadnych limitów!

Komentarze

Zarejestruj się, aby dodawać komentarze.

Sortowanie według najpopularniejszych

Nie narzekajcie już tak na rejestracje, w dzisiejszych czasach to jest standard niestety
dobrze że jesteście, bo 3filmy i filman cc zamknęli, a na freedisc i resetoff tego nie ma
Dzięki, nigdzie nie moglem tego znalezc, chyba wszedzie usuwaja za prawa autorskie
Fajnie że strona działa, bo ostatnio zamkneli alltube, efilmy, fili cc, filman. Tragedia..
Rewelacja!! Muzyka 10/10 nie sugerujcie się opiniami innych, warto zobaczyć!!
ta, przyzwyczajajcie sie do rejestrowania na tego typu stronach bo niestety teraz to juz norma
Oceniam 9/10, myślałem że mi nie przypasuje ale jednak jest ok
jak po rejestracji wam nie działa to po prostu odświeżcie stronę, mi pomogło
uff, jak dobrze że jesteście, bo nigdzie w necie tego nie ma
fajnie że do wyboru jest dubbing, lektor i napisy, obejrzałem w całości online po polsku
Jak najbardziej polecam oglądać w całości, ma niezłe zakończenie, w sumie nie nudziłem się
Polecam obejrzeć, nie przepadam za takimi klimatami, ale akurat to przypadło mi do gustu.
Świetne! Nie będę za dużo pisał żeby nie zdradzac fabuły, naprawde polecam ogladac!
Takie średnie bym powiedział, ale z nudów można obejrzec
w sam raz na wieczór, śmiało mogę polecić jak ktoś jeszcze nie oglądał
znajomi mi polecili i ostatecznie nie żałuje, spoko się oglądalo
Dobre, polecam. U mnie normalnie da się oglądać, nie zacina, może to wina waszego internetu
Szkoda tylko że czasy się zmieniły i trzeba się rejestrować, ale przynajmniej działa
kocham was! szukałem tego na vider zaq2 i zerion ale bez skutku
Dobrze że serwis znowu działa, bo wszystko pozamykali, nawet zalukaj i ekino mają problemy
Od siebie moge tylko dodac że działa bez zarzutu, a juz sie bałem że wydałem hajs na darmo
A ja uwielbiam takie klimaty, wciąga od samego początku i nie nudzi, polecam każdemu!
jest w porządku, chociaż spodziewałem się czegoś więcej, ale i tak daje 8/10
dobre to? polecacie nawet jak ktoś nie lubi takich klimatów?
Super że serwis VODprogram znowu stanął na nogi, bo na cda nie mogłem tego znaleźć


Tytuł oryginalny Galimatias czyli kogel-mogel 2
Ocena IMDb 7.3

Director

Director

Cast

Udostępnij:

Podobne tytuły

Zaginione Miasto Cały Film (2022) Gdzie Oglądać Online?
Bejbis Cały Film (2022) Obejrzyj Online z Legalnego Źródła
Szybcy i Wściekli: Hobbs i Shaw Cały Film (2019) Oglądaj Online na VOD!
#Jestem M. Misfit Cały Film (2019) Obejrzyj Online Legalnie!
Nie Cudzołóż i Nie Kradnij Cały Film (2022) Gdzie Obejrzeć Online Legalnie?
Jestem Taka Piękna! (2018) Oglądaj Cały Film Online na VOD
Ostatni Wiking (2021) Gdzie Obejrzeć Cały Film Online na VOD?
Blef Doskonały [2023] Cały Film Do Obejrzenia Online Legalnie
Uwierz w Mikołaja Cały Film (2023) Obejrzyj Online Legalnie!
Joy Ride (2023) Oglądaj Cały Film Online na VOD!
Następcy 1 Cały Film (2015) Obejrzyj Online Już Dzisiaj!
Zabójczy Urok Cały Film (2021) Obejrzyj Online na VOD